Pokoje

Nasz dom posiada 42 miejsca noclegowe:

Posiadamy 4 pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w tapczany, komplet wypoczynkowy, radio i TV Dysponujemy również 11 pokojami 1, 2, 3, 4 osobowymi. W każdym z tych pokoi znajduje się umywalka z ciepłą i zimną wodą. Pokoje wyposażone są w tapczany, szafy, szafki nocne, lampki nocne, kołdry, koce, poduszki i pościel. do tych pokoi przeznaczone są 3 prysznice oraz 5 ubikacji. Pokoje i węzły sanitarne znajdują się na dwóch piętrach. W ośrodku znajduje się również aneks kuchenny.

Do dyspozycji naszych gości są czajniki elektryczne na każdej kondygnacji oraz dostępna lodówka, sala telewizyjna, ktora jest wyposażona w sprzęt stereo, bilard, mini bufet z piwem, napojami i jedzeniem. Na życzenie Klienta wypożyczamy talerze, szklanki, sztućce, żelazko, suszarkę, radio.

Posiadamy również jadalnię na 45 osób, w której można zjeść posiłki przygotowane w naszej domowej kuchni. Z pokoi z balkonami rozpościera się piękna panorama na Zwardoń, pasmo Baraniej Góry, Sołowego Wierchu i na Słowację. Zimową porą z okien można obserwować jeżdżących narciarzy na tuż obok znajdujących się stokach Orawcowej i Beskidka.

kom. 2: 662 864 141

kom. 1: 604 515 467

tel.: 33 864 63 28

e-mail: zgodafiedor@wp.pl